2017-10-10

SEMINARIUM "Nowoczesne narzędzia pomiarowe"

Fundacja Alae przygotowała kolejne seminarium techniczne dla uczniów szkół branżowych. 10 października w Zespole szkół nr 5 w Wałbrzychu odbyło się seminarium techniczne dotyczące narzędzi pomiarowych.

2017-10-04

Zaproszenie na seminarium: Nowoczesne narzędzia kontrolne

Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się 10 października o godzinie 11.00 w Zespole Szkół nr 5 ul. Ogrodowa 2a w Wałbrzychu. PRELEGENT ITA Zaawansowane Systemy Pomiarowe i Narzędziowe.

2017-09-27

II edycja zajęć uzupełniających obróbka skrawaniem

Fundacja ALAE wspierająca dostęp młodzieży do nauki zawodowej, 02.10.2017  rozpoczyna II Edycję bezpłatnych zajęć z obróbki skrawaniem.

2017-09-22

I edycja zajęć DRUK 3D

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, Fundacja Alae przygotowała bezpłatne zajęcia z druku 3D.

2017-06-19

Podsumowanie i rozdanie certyfikatów

W dniu 19 czerwca w siedzibie Fundacji Alae odbyło się podsumowanie zajęć uzupełniających dla młodzieży. Grupa 11 uczniów otrzymała Certyfikaty i listy gratulacyjne dla rodziców.

2017-06-06

Międzynarodowe Targi MACH TOOL

W dniu 6 czerwca grupa młodzieży z ZS nr 5 w Wałbrzychu i ZS w Ząbkowicach Śl. wraz z opiekunami ,wzięła udział w Międzynarodowych Targach MACH TOOL w Poznaniu. Wyjazd był nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie TOP MECHANIK zorganizowanym przez Fundację Alae.

2017-05-05

„DNI OTWARTE” FUNDACJI ALAE

W dniach 25-26 kwietnia bieżącego roku odbyły się „Dni Otwarte” Fundacji Alae . W tych dniach Fundację odwiedzili uczniowie szkół gimnazjalnych klas od I do III. To kolejne działania Fundacji Alae w zakresie podnoszenia świadomości młodych ludzi na temat możliwości rozwoju zawodowego w branży obróbki skrawaniem i mechaniki.