2016-04-19

Gala wręczenia dyplomów w pierwszej edycji konkursu technicznego „Top Mechanik – Operator Obróbki Skrawaniem”.

13 kwietnia 2016 roku w ZS nr 5 w Wałbrzychu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów oraz nagród przyznanych w pierwszej edycji konkursu technicznego „Top Mechanik – Operator Obróbki Skrawaniem”. Konkurs organizowany był przez Fundację Alae wraz z ZS nr 5 w Wałbrzychu i był adresowany do uczniów szkół zawodowych i techników z całego regionu.

2016-04-08

Wyniki konkursu

Konkurs międzyszkolny „TOP Mechanik-Operator”

6 kwietnia 2016 r. odbył się finał konkursu „TOP Mechanik-Operator” zorganizowany przez Fundację ALAE-Skrzydła Rozwoju i ze Świebodzic i Zespół Szkół Nr 5 w Wałbrzychu. Udział wzięli uczniowie technikum (technik mechanik) i zasadniczej szkoły zawodowej (operator obrabiarek skrawających).

2016-04-07

Wyjazd uczniów do Francji

W dniach 06.03-11.03.2016 odbyła się wizyta na Targach SIMODEC oraz wizyta w zakładach przemysłowych grupy SEGEPO we Francji. Uczniowie podczas wyjazdu odwiedzili Targi SIMODEC, jedne z największych Targów Maszynowych w Europie w branży obróbki skrawaniem, gdzie mieli okazję zapoznać się z najnowszą technologią w obróbce metalu.

2016-04-06

Galeria zdjęć z konkursu

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z międzyszkolnego konkursu technicznego.

2016-03-03

Pierwszy konkurs techniczny międzyszkolny „TOP Mechanik-Operator Obróbki Skrawaniem"

Fundacja Alae serdecznie zaprasza Wszystkie szkoły zawodowe i technikum zarejestrowane do zgłoszenia Drużyn/y do Finału Konkursu do 11-03-2016. Finał konkursu odbędzie się w Fundacji Alae w Świebodzicach oraz w Zespole Szkół Nr 5 w Wałbrzychu w dniu 05-04-2016. Jest to wyjątkowa okazja, aby pokazać Twój talent! Przeczytaj regulamin konkursu w dziale "Aktualności"

Pliki (1)Więcej