2021-04-07

V EDYCJA KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO TOP – MECHANIK

Konkurs Top Mechanik adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, techników i branżowych szkół I stopnia, kształcących w zawodach: technik mechanik oraz operator obrabiarek skrawających, kwalifikacja MEC.05 lub MG.19 oraz w zawodach zawierających w podstawie programowej elementy kształcenia związane z obróbką skrawaniem.

2020-10-01

Stypendia i inne wsparcie uzdolnionej młodzieży w roku 2020/2021

Fundacja Alae – Skrzydła Rozwoju realizując swoje cele statutowe oraz wypełniając deklarację wynikającą z pierwszego etapu akcji Przeciw Covid 19, dla edukacji młodzieży, pragnie udzielić wsparcia uczniom szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

2020-06-24

Podsumowanie akcji Przeciw Covid 19 - Dla Edukacji Młodzieży

24 czerwca 2020r. w siedzibie Fundacji Alae odbyło się spotkanie podsumowujące jeden z etapów akcji Fundacji Alae pt. Przeciw Covid 19 - Dla Edukacji Młodzieży. Celem wydarzenia było pokazanie dotychczasowych wyników inicjatywy a przede wszystkim podziękowanie wszystkim naszym bohaterom, darczyńcom, którzy okazali serce i wsparli akcję m.in. poprzez szycie maseczek i fartuchów ochronnych a także przekazując środki pieniężne na produkcję przyłbic, zakup kombinezonów barierowych, mat dezynfekcyjnych, stworzenie formy do produkcji opasek do przyłbic.

2020-04-29

Przeciw Covid 19 – Dla Edukacji Młodzieży

Fundacja Alae zaprasza firmy, instytucje do włączenia się w akcję polegającą na zakupie środków ochrony osobistej dla swoich pracowników, innej potrzebującej organizacji lub sfinansowania ich dla wybranego podmiotu medycznego w regionie (szpitali, placówek medycznych, przychodni zdrowia, hospicjów, DPS, pogotowia ratunkowego).

2020-03-05

Seminarium „Narzędzia i technologia frezowania"

W dniu 2 marca 2020 r. w Fundacji Alae odbyło się seminarium „Narzędzia i technologia frezowania"

Prezentację przeprowadziła firma YG-1 Poland Sp. z o.o. światowy lider w produkcji narzędzi skrawających.

Przedstawiciele firmy Panowie Andrzej Cieplak i Artur Taraban omówili metody i procesy frezowania.

2020-02-17

Certyfikat

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 21 sycznia 2020 FUNDACJA ALAE - SKRZYDŁA ROZWOJU uzyskała CERTYFIKAT „Systemy Zarządzania Usługami Edukacyjnymi – ISO 29990:2010

Zakres certyfikacji:
Realizacja szkoleń specjalistycznych w zakresie obróbki skrawaniem.

2020-02-17

ZAPROSZENIE na seminarium „NARZĘDZIA I TECHNOLOGIA FREZOWANIA”

Fundacja Alae serdecznie zaprasza na seminarium „NARZĘDZIA I TECHNOLOGIA FREZOWANIA”, które odbędzie się 02 marca 2020r. w Fundacji Alae, Świebodzice, ul. Wałbrzyska 38 Hala B i C.