Kurs języka polskiego dla obcokrajowców narodowości białoruskiej, ukraińskiej, rosyjskiej

Fundacja Alae – skrzydła rozwoju ze Świebodzic zaprasza na kursy języka polskiego skierowane do osób narodowości białoruskiej, ukraińskiej, rosyjskiej.

Dla kogo kursy języka polskiego?
Kursy przeznaczone są głównie dla osób, które podjęli się pracy zawodowej w Polsce bez znajomości języka polskiego. Niezależnie od tego, czy wiążą swoją przyszłość z naszym krajem, czy po wygaśnięciu kontraktów opuszczą Polskę, potrzebują „od teraz” komunikować się w języku obcym, rozumieć polecenia, odpowiadać na pytania, radzić sobie w wielu sytuacjach komunikacyjnych.

Oferujemy:
• różne poziomy zaawansowania językowego
• kursy szyte na miarę
• wykwalifikowanego lektora
• dostosowanie tempa pracy do możliwości kursanta, uwzględniając indywidulane oczekiwania i potrzeby
• zajęcia prowadzone w trybie on-line
• spotkania kilka razy w tygodniu po jednej godzinie dziennie

Zachęcamy do zapoznania się z naszym przykładowym kursem i przejrzenia katalogu szkoleniowego Fundacji Alae

Zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 786 268 140