Podsumowanie akcji Przeciw Covid 19 - Dla Edukacji Młodzieży

24 czerwca 2020r. w siedzibie Fundacji Alae odbyło się spotkanie podsumowujące jeden z etapów akcji Fundacji Alae pt. Przeciw Covid 19 - Dla Edukacji Młodzieży. Celem wydarzenia było pokazanie dotychczasowych wyników inicjatywy a przede wszystkim podziękowanie wszystkim naszym bohaterom, darczyńcom, którzy okazali serce i wsparli akcję m.in. poprzez szycie maseczek i fartuchów ochronnych a także przekazując środki pieniężne na produkcję przyłbic, zakup kombinezonów barierowych, mat dezynfekcyjnych, stworzenie formy do produkcji opasek do przyłbic.

Spotkanie stało się również okazją do przypomnienia ryzyka jakie codziennie podejmują służby medyczne podczas pandemii, ale także do podkreślenia zaangażowania i wyobcowania lekarzy i pielęgniarek w walce przeciw Covid-19.

Wśród darczyńców, którzy wsparli naszą inicjatywę znaleźli się m.in.: Optima Tools Sp. z o.o. Sp.K, Termet S.A, Segepo – Refa sp. z o.o., Dolnośląskie Towarzystwo Inwestycyjne, BNP Paribas Bank Polska, Batech, Mecamen Polska sp. z o.o, Gabinet Psychoterapii Anna Biesiada.

Fundacja Alae podjęła decyzję o przedłużeniu akcji "Przeciw Covid 19, dla Edukacji Młodzieży" przy wsparciu naszych darczyńców, aż do momentu kiedy sytuacja się ustabilizuje.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za obecność i cieszymy się, że jesteście Państwo z nami!