"Są dwie trwałe rzeczy, które możemy dać w spadku naszym dzieciom:
pierwsza to korzenie, druga to skrzydła." William Hodding Carter

Wspieramy rozwój zawodowy w zakresie
obróbki skrawaniem i mechaniki

Pracodawca jutra

VI EDYCJA KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO TOP – MECHANIK

Fundacja Alae – skrzydła rozwoju już po raz szósty zorganizuje Konkurs Top – Mechanik!
W tym roku Konkurs odbędzie się hybrydowej formie: część teoretyczna, która zaplanowana jest na 5 kwietnia 2022r. odbędzie się za pomocą platformy e-learningowej, natomiast część praktyczna zaplanowana jest na 7 kwietnia 2022r. i zostanie przeprowadzona w trybie stacjonarnym w siedzibie Fundacji Alae, ul. Wałbrzyska 38 C, 58 – 160 Świebodzice.

Wydarzenie odbędzie się przy wsparciu naszych Partnerów: Toyota, MMC Hardmetal Poland, Segepo-Refa, TH -TECH, Autocam Poland, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.


W tegorocznym Konkursie wezmą udział drużyny z następujących szkół: Zespół Szkół Nr 5 im. Maksymiliana Tytusa Hubera w Wałbrzychu, Zespół Szkół nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego, Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie, Zespół Szkół w Świebodzicach.

Podsumowanie wyników Konkursu i wręczenie nagród nastąpi na uroczystej Gali w dniu 28.04.2022r.

Życzymy drużynom powodzenia!


Konkurs Top Mechanik adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, techników i branżowych szkół I stopnia, kształcących w zawodach: technik mechanik oraz operator obrabiarek skrawających, kwalifikacja MEC.05 lub MG.19 oraz w zawodach zawierających w podstawie programowej elementy kształcenia związane z obróbką skrawaniem.
Celem Konkursu jest podnoszenie poziomu umiejętności zawodowych uczniów kształcących się w zawodach technik mechanik oraz operator obrabiarek skrawających – kwalifikacja MEC.05 lub  MG.19 oraz w zawodach zawierających w podstawie programowej elementy kształcenia związane z obróbką skrawaniem.


© 2015-2022 Corsario.pl

WEBDESIGN: corsario