Gala rozdania nagród IV edycji konkursu TOP-MECHANIK

23 maja 2019 roku w Fundacji Alae odbyła się Gala wręczenia nagród IV Edycji Konkursu TOP - MECHANIK - Operator Obróbki Skrawaniem.
Celem konkursu było podniesienie umiejętności zawodowych uczniów uczących się w zawodach mechanicznych oraz wzrost zainteresowania uczniów pracą w tym zawodzie.

Udział w konkursie wzięło 30-tu uczniów Szkół Branżowych i Technikum z Bielawy, Dzierżoniowa, Kamiennej Góry, Świdnicy i Wałbrzycha.

Uroczystość oprócz dyrektorów szkół, nauczycieli i uczestników konkursu zaszczycili: Pan Paweł Ozga Burmistrz Miasta Świebodzic, Pani Sabina Cebula Sekretarz Miasta Świebodzic, przedstawiciele firm AutoCam, Ronal, Segepo Refa, Toyota, Optima, Invest Park Development, THTECH, YG-1, JOT-Ł.
Na wstępie Pan Burmistrz Paweł Ozga podkreślił, że jest pod wielkim wrażeniem tego typu inicjatywy i wszelkich działań Fundacji, łączących szkołę z przemysłem w zakresie obróbki skrawaniem.

Nagrodami w konkursie były płatne staże zawodowe, zestawy narzędziowe, gadżety firmowe, puchary, statuetki.

W czasie uroczystości zaprezentowano działania Fundacji ALAE wspierające rozwój zawodowy w zakresie obróbki skrawaniem.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy za duże zaangażowanie partnerów przemysłowych, a jednocześnie sponsorów, bez których ten konkurs nie mógłby się odbyć.

TH-TECH.

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody; puchary, płatne staże, zestawy narzędzi, plecaki, gadżety firmowe ufundowane przez sponsorów.