"Są dwie trwałe rzeczy, które możemy dać w spadku naszym dzieciom:
pierwsza to korzenie, druga to skrzydła." William Hodding Carter

Wspieramy rozwój zawodowy w zakresie
obróbki skrawaniem i mechaniki

Pracodawca jutra

Katalog szkoleń

Szanowni Państwo,


W imieniu Fundacji Alae mam przyjemność przedstawić nasz nowy katalog szkoleń.


Zachęcam do zapoznania się z tematyką i formami organizowanych przez nas kursów.


Organizacje, przedsiębiorstwa i ośrodki szkoleniowe działające w sektorze mechanicznym są w dzisiejszych czasach zaangażowane w ogromną transformację, zmierzającą ku Przemysłowi Przyszłości. Przemysł 4.0 i niestabilność naszego otoczenia powodują głębokie zmiany na wszystkich poziomach funkcjonowania przedsiębiorstw. To nie jest chwilowa moda, to już globalny trend. Wymaga się teraz dostosowania procesu produkcyjnego i rozwoju umiejętności Pracowników wg metod dopasowanych do potrzeb organizacji.


Elastyczność, sprawność organizacyjna, wykorzystanie nowoczesnych technologii są filarem wsparcia edukacyjnego oferowanego przez Fundację Alae w zakresie toczenia oraz mechaniki. Nasza organizacja, w skład której wchodzi kadra instruktorów - doświadczonych ekspertów, pracujących od wielu lat w przemyśle mechanicznym, stworzyła nową przestrzeń dla usług szkoleniowych, przygotowujących do wymagań przyszłości.


W tym dynamicznym otoczeniu, rozwój umiejętności technicznych, cyfryzacja zarządzania wiedzą, wzrost wszechstronności i odporności, są kluczem do sukcesu dla przedsiębiorstw przemysłowych.


W związku z rozwojem nowych technologii, Fundacja Alae wzbogaciła swoją ofertę również o szkolenia w trybie on-line oraz e-learning, realizowane według indywidualnych potrzeb Klienta. Wierzymy, że przedstawiona w katalogu oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.


Zapraszam do składania zapytań.
Łukasz Jaroński
Koordynator Fundacji Alae
kontakt@fundacja-alae.com / +48 786 268 140

Pliki

KATALOG-SZKOLEN-FUNDACJI-ALAE-2023.pdfKATALOG-SZKOLEN-FUNDACJI-ALAE-2023.pdf

© 2015-2024 Corsario.pl

WEBDESIGN: corsario