2019-02-25

Seminarium SKANER 3D

Już po raz drugi Firma ITA przyjęła zaproszenie Fundacji Alae.
W dniu 19 lutego 2019 w ramach Seminarium zaprezentowano urządzenie - SKANER 3D. Uczestnikami byli uczniowie klas technicznych – ZS w Dzierżoniowie, ZS nr 5 w Wałbrzychu i I LO w ŚWIDNICY – klasa politechniczna.

2019-02-07

Zaproszenie na seminarium SKANOWANIE 3D

Fundacja Alae serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli na seminarium SKANOWANIE 3D, które odbędzie się 19 lutego 2019 r. o godz. 9.00 w Fundacji Alae, Świebodzice, ul. Wałbrzyska 38, Hala B i C
Prelegent: Pan Jacek Nicieja firma ITA

2019-01-28

FUNDACJA ALAE na V miejskim forum zawodowym dla uczniów

W dniu 24.01.2019 w Zespole Szkół nr 5 odbyło się V Forum Miejskie Forum Zawodowe dla uczniów 10 wałbrzyskich szkół.
Fundacja Alae promowała zawód OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH.

2018-12-04

Seminarium techniczne "Przegląd narzędzi – płytki do toczenia"

29 listopada 2018 w Fundacji Alae odbyło się seminarium "Przegląd narzędzi – płytki do toczenia".
Prelekcje przeprowadziła Marka YG-1, światowy lider w produkcji narzędzi skrawających oraz firma OPTIMA – czołowy dystrybutor urządzeń precyzyjnych w naszym regionie.

2018-11-15

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM

Fundacja Alae serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli na seminarium „PRZEGLĄD NARZĘDZI – PŁYTKI SKRAWAJĄCE DO TOCZENIA”, które odbędzie się 29 listopada 2018r. w Fundacji Alae, Świebodzice, ul. Wałbrzyska 38 Hala B i C

2018-09-10

III edycja zajęć uzupełniających z obróbki skrawaniem i mechaniki

Fundacja Alae, jako organizacja wspierająca dostęp młodzieży do nauki zawodowej i do rynku pracy, zaprasza uczniów pierwszej, drugiej i trzeciej klasy szkoły zawodowej i technikum do udziału w bezpłatnych zajęciach uzupełniających, które pozwolą na podniesienie poziomu wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem i mechaniki co na pewno ułatwi późniejszą naukę i podniesie konkurencyjność uczestników na rynku pracy.

2018-06-29

Wakacyjny płatny staż dla uczniów klasy patronackiej SEGEPO-REFA

Fundacja Alae wspiera rozwój zawodowy w zakresie obróbki skrawaniem i mechaniki.

Jednym z celów Fundacji jest rozwijanie wiedzy i wspieranie dostępu młodzieży do nauki zawodowej.

Dlatego w miesiącu lipcu uczniowie pierwszej klasy patronackiej SEGEPO-REFA z ZS nr 5 w Wałbrzychu, będą odbywać płatny staż w Fundacji Alae.