"Są dwie trwałe rzeczy, które możemy dać w spadku naszym dzieciom:
pierwsza to korzenie, druga to skrzydła." William Hodding Carter

Wspieramy rozwój zawodowy w zakresie
obróbki skrawaniem i mechaniki

Pracodawca jutra

Aktualności

2017-01-26

ZAPROSZENIE na WIZYTĘ STUDYJNĄ W FIRMIE SEGEPO REFA Sp. z o.o.

Fundacja Alae zaprasza na pierwsze w nowym roku seminarium/wizytę studyjną w firmie Segepo Refa Sp. z o.o., jednego z czołowych producentów elementów toczonych, które odbędzie się 7 lutego 2017r. w siedzibie firmy Segepo Refa w Świebodzicach przy ul. Strefowej 2A.

Więcej
2017-01-11

BEZPŁATNE ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE

Od początku października 2016 roku trwa kurs uzupełniający dla uczniów szkół zawodowych i technikum w zakresie obróbki skrawaniem. Celem kursu jest nie tylko uzupełnienie ale przede wszystkim dostosowanie przekazywanej uczniom wiedzy do poziomu określonego wymaganiami dzisiejszego przemysłu. Jego osiągnięcie jest możliwe dzięki ścisłej współpracy okolicznych szkół zawodowych z Fundacją, która posiada nowoczesne wyposażenie oraz doświadczonych instruktorów zawodu.

Więcej
2016-12-14

WIZYTA STUDYJNA W FIRMIE TORNOS

Ostatnie w tym roku seminarium techniczne dla uczniów szkół zawodowych i technicznych, odbyło się w dniu 13 grudnia br. i miało tym razem charakter „wyjazdowy”. Uczniowie odwiedzili w Kątach Wrocławskich szwajcarską firmę Tornos Technologies Poland, czołowego producenta nowoczesnych tokarek numerycznych.

Więcej
2016-12-06

"Wizyta Studyjna w firmie TORNOS TECHNOLOGIES POLAND"

Fundacja Alae zaprasza na wizytę studyjną w firmie TORNOS TECHNOLOGIES POLAND, która odbędzie się 13 grudnia 2016r. w siedzibie firmy TORNOS TECHNOLOGIES POLAND.

Miejsce wizyty: Tornos Technologies Poland Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 37, PL-55-080 Kąty Wrocławskie

Więcej
2016-11-22

Seminarium „NOWOCZESNE TECHNIKI POMIAROWE”

Kolejny miesiąc, kolejne seminarium techniczne dla uczniów szkół zawodowych i technicznych. 18 listopada w Zespole Szkół Mechanicznych w Świdnicy odbyło się seminarium techniczne tym razem dotyczące nowoczesnych metod pomiarowych. Pan Tomasz Szymański z firmy Mitutoyo, zaprezentował zagadnienia współrzędnościowej techniki pomiarowej, w szczególności: obecnych metody programowania maszyn współrzędnościowych oraz sposobów programowania maszyn współrzędnościowych w przyszłości.

Więcej
2016-11-03

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM: "NOWOCZESNE TECHNIKI POMIAROWE"

Prelegent: MITUTOYO

Miejsce: Zespół Szkół Mechanicznych - Generała Władysława Sikorskiego 41 w Świdnicy

Więcej
2016-10-24

SEMINARIUM: "Wiercenie pod lupą innowacyjności

20 października br. w ZS nr 1 w Dzierżoniowie odbyło się seminarium techniczne „Wiercenie pod lupą innowacyjności”.

Więcej

© 2015-2023 Corsario.pl

WEBDESIGN: corsario